Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda, osvojio je na Goranovu proljeću 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske!

Na središnjoj manifestaciji 52. Goranova proljeća u Domu kulture u Lukovdolu u subotu su 21. ožujka 2015. uručene najviše hrvatske nagrade za poeziju.

Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda Poštanske i telekomunikacijske škole u Zagrebu osvojio je 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske. Čestitke Bruni! :)

objavio: Željana Giljanović   datum: 24. 3. 2015.

20.10.2017. 09:14
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul.

19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

• MZOS
 • ASOO