Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda, osvojio je na Goranovu proljeću 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske!

Autor: Željana Giljanović, 24. 3. 2015.

Na središnjoj manifestaciji 52. Goranova proljeća u Domu kulture u Lukovdolu u subotu su 21. ožujka 2015. uručene najviše hrvatske nagrade za poeziju.

Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda Poštanske i telekomunikacijske škole u Zagrebu osvojio je 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske. Čestitke Bruni! :)

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

18.04.2018. 13:36
CARNET uživo prenosi predavanje o medijskoj pismenosti i lažnim vijestima
Predavanje i radionicu pod nazivom “Zašto je važna (novo)medijska pismenost: primjer lažnih vijesti”, koja se u četvrtak, 19. travnja 2018. godine, od 11 sati i 25 minuta održava u Osijeku, može se uživo pratiti na CARNET-ovoj platformi Meduza.