Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda, osvojio je na Goranovu proljeću 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske!

Na središnjoj manifestaciji 52. Goranova proljeća u Domu kulture u Lukovdolu u subotu su 21. ožujka 2015. uručene najviše hrvatske nagrade za poeziju.

Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda Poštanske i telekomunikacijske škole u Zagrebu osvojio je 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske. Čestitke Bruni! :)

objavio: Željana Giljanović   datum: 24. 3. 2015.

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

• MZOS
 • ASOO