Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda, osvojio je na Goranovu proljeću 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske!

Autor: Željana Giljanović, 24. 3. 2015.

Na središnjoj manifestaciji 52. Goranova proljeća u Domu kulture u Lukovdolu u subotu su 21. ožujka 2015. uručene najviše hrvatske nagrade za poeziju.

Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda Poštanske i telekomunikacijske škole u Zagrebu osvojio je 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske. Čestitke Bruni! :)

21.03.2019. 15:30
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Pozivamo vas da prijavom radova dodatno obogatite program ovogodišnje CARNET-ove konferencije za korisnike koja će se, pod nazivom „Na granici mogućega“, održati od 6. do 8. studenoga 2019. godine u Šibeniku.

15.03.2019. 10:45
Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.