Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda, osvojio je na Goranovu proljeću 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske!

Na središnjoj manifestaciji 52. Goranova proljeća u Domu kulture u Lukovdolu u subotu su 21. ožujka 2015. uručene najviše hrvatske nagrade za poeziju.

Bruno Vučković, učenik 3. C1 razreda Poštanske i telekomunikacijske škole u Zagrebu osvojio je 1. mjesto u konkurenciji učenika svih srednjih škola Hrvatske. Čestitke Bruni! :)

objavio: Željana Giljanović   datum: 24. 3. 2015.

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

• MZOS
 • ASOO