Besplatni udžbenici u šk. god. 2015./16.

Autor: Željana Giljanović, 20. 8. 2015.

(ISTO VRIJEDI I ZA ŠK. GOD. 2016./17.!)
U školskoj godini 2015./2016. Grad Zagreb nabavlja udžbenike za sve učenike (uključujući i učenike koji ne dolaze iz obitelji s troje ili više djece) koji pohađaju srednju školu (bez umjetničkih) u Gradu Zagrebu (učenike srednjih škola kojima je osnivač Grad Zagreb, učenike privatnih srednjih škola, učenike ustanova u sustavu socijalne skrbi), te za sve učenike koji pohađaju srednju školu izvan GZ a prebivalište imaju u GZ.

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.