Obavijest o vraćanju besplatnih udžbenika

Učenici koji su dobili besplatne udžbenike za školsku godinu 2015./2016. obvezni su ih vratiti neoštećene i s pripadajućim CD-ovima zadnji dan nastave.
Učenici koji su upućeni na dopunski rad ili popravni ispit, udžbenike iz TIH PREDMETA dužni su vratiti najkasnije dan nakon dopunskoga rada ili popravnoga ispita.

objavio: Željana Giljanović   datum: 2. 6. 2016.

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

• MZOS
 • ASOO