Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

U srijedu, 20.1.2017. godine, u našoj je školi provedeno županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. Učenici su odmjerili svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, poznavanju teorije i rješavanju praktičnih zadataka iz strukovnih predmeta. Pobjednica, Deana Tolić našu će školu predstavljati na državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Želimo joj mnogo znanja i sreće. Također čestitamo i drugoplasiranom Dragutinu Kletušu i trećeplasiranoj Ani Glasnović.

objavio: Željana Giljanović   datum: 30. 1. 2017.

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

• MZOS
 • ASOO