Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

Autor: Željana Giljanović, 30. 1. 2017.

U srijedu, 20.1.2017. godine, u našoj je školi provedeno županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. Učenici su odmjerili svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, poznavanju teorije i rješavanju praktičnih zadataka iz strukovnih predmeta. Pobjednica, Deana Tolić našu će školu predstavljati na državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Želimo joj mnogo znanja i sreće. Također čestitamo i drugoplasiranom Dragutinu Kletušu i trećeplasiranoj Ani Glasnović.

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.