Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

Autor: Željana Giljanović, 30. 1. 2017.

U srijedu, 20.1.2017. godine, u našoj je školi provedeno županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. Učenici su odmjerili svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, poznavanju teorije i rješavanju praktičnih zadataka iz strukovnih predmeta. Pobjednica, Deana Tolić našu će školu predstavljati na državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Želimo joj mnogo znanja i sreće. Također čestitamo i drugoplasiranom Dragutinu Kletušu i trećeplasiranoj Ani Glasnović.

19.07.2019. 12:54
Započela prijava tema za peti Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF)
Krajem ove godine održat će se peti po redu Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF). Pozivamo svu zainteresiranu javnost da predloži teme ovogodišnjeg Foruma te da tako ravnopravno sudjeluje u ... The post Započela prijava tema za peti Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF) appeared first on CARNET .

18.07.2019. 12:02
INFO Najava radova – OiV – Splitsko-dalmatinska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, U utorak, 23.07.2019. u periodu izmedju 01:00 i 05:00 sati, Odasiljaci i veze d.o.o. ce vrsiti radove na medjugradskoj vezi Zagreb – Split. Uslijed radova doci ce do ... The post INFO Najava radova – OiV – Splitsko-dalmatinska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .