Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

Autor: Željana Giljanović, 30. 1. 2017.

U srijedu, 20.1.2017. godine, u našoj je školi provedeno županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. Učenici su odmjerili svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, poznavanju teorije i rješavanju praktičnih zadataka iz strukovnih predmeta. Pobjednica, Deana Tolić našu će školu predstavljati na državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Želimo joj mnogo znanja i sreće. Također čestitamo i drugoplasiranom Dragutinu Kletušu i trećeplasiranoj Ani Glasnović.

15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

14.11.2018. 11:22
Započela provedba pilot projekta CRISS u osnovnim i srednjim školama Hrvatske
U rujnu 2018. godine započela je provedba onsite pilot projekta CRISS koji se odvija u okviru programa Europske unije za istraživanja i inovacije OBZOR 2020 i ima za svrhu razvoj i pilot implementaciju digitalne platforme za stjecanje, vrednovanje i certifikaciju digitalnih kompetencija učenika.