Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

U srijedu, 20.1.2017. godine, u našoj je školi provedeno županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. Učenici su odmjerili svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, poznavanju teorije i rješavanju praktičnih zadataka iz strukovnih predmeta. Pobjednica, Deana Tolić našu će školu predstavljati na državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Želimo joj mnogo znanja i sreće. Također čestitamo i drugoplasiranom Dragutinu Kletušu i trećeplasiranoj Ani Glasnović.

objavio: Željana Giljanović   datum: 30. 1. 2017.

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

• MZOS
 • ASOO