POZIV TURISTIČKIM AGENCIJAMA

Autor: Željana Giljanović, 6. 3. 2017.

Pozivamo turističke agencije da do 16. ožujka 2017. godine dostave ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave u Prag /Češka/ za 3a1, 3a2, 3b1, 3b2, 3c1 i 3c2.

Obrazac_Prag_-_2017.doc (109.50 KB)

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.