Uspjeh naše učenice na državnom natjecanju učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

U organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih ASOO od 28. do 30. ožujka 2017. godine u turističkom naselju Solaris, Šibenik održano je 20. Državno natjecanje učenika u obrazovnom sektoru promet i logistika. Pedesetak učenika iz cijele Hrvatske odmjerilo je znanje u područjima tehničar cestovnog prometa, tehničar za željeznički promet, zrakoplovni prometnik, tehničar PT prometa, tehničar za poštanske i financijske usluge, tehničar za logistiku i špediciju, vozač motornog vozila i pomorski nautičar. Ove godine domaćin je bila Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina.

U području poštanskog prometa natjecatelji su se natjecali kroz više disciplina: kompjutorska daktilografija, provjera stručno-teoretskih znanja i njihove primjene te izrade i prezentacije samostalnog rada. Nastavna područja: Poštanski promet, Telekomunikacijski promet i Novčano poslovanje. Našu školu predstavljala je učenica 4C1 razreda Deana Tolić uz pratnju mentora profesora Nenada Papeša. Naša Deana osvojila je PRVO mjesto i postala „zlatna“ u sektoru poštanskog prometa te joj čestitamo na izvrsnom uspjehu i predstavljanju naše škole.

objavio: Željana Giljanović   datum: 5. 4. 2017.

20.10.2017. 09:14
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul.

19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

• MZOS
 • ASOO