Uspjeh naše učenice na državnom natjecanju učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

U organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih ASOO od 28. do 30. ožujka 2017. godine u turističkom naselju Solaris, Šibenik održano je 20. Državno natjecanje učenika u obrazovnom sektoru promet i logistika. Pedesetak učenika iz cijele Hrvatske odmjerilo je znanje u područjima tehničar cestovnog prometa, tehničar za željeznički promet, zrakoplovni prometnik, tehničar PT prometa, tehničar za poštanske i financijske usluge, tehničar za logistiku i špediciju, vozač motornog vozila i pomorski nautičar. Ove godine domaćin je bila Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina.

U području poštanskog prometa natjecatelji su se natjecali kroz više disciplina: kompjutorska daktilografija, provjera stručno-teoretskih znanja i njihove primjene te izrade i prezentacije samostalnog rada. Nastavna područja: Poštanski promet, Telekomunikacijski promet i Novčano poslovanje. Našu školu predstavljala je učenica 4C1 razreda Deana Tolić uz pratnju mentora profesora Nenada Papeša. Naša Deana osvojila je PRVO mjesto i postala „zlatna“ u sektoru poštanskog prometa te joj čestitamo na izvrsnom uspjehu i predstavljanju naše škole.

objavio: Željana Giljanović   datum: 5. 4. 2017.

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

• MZOS
 • ASOO