PONIŠTENJE DIJELA NATJEČAJA

Poštanska i telekomunikacijska škola objavljuje

PONIŠTENJE DIJELA NATJEČAJA

Na temelju odluke ravnatelja (klasa:112-03/17-01/37, urbroj:251-105-01-17-17) od 22.05.2017. djelomično se poništava natječaj objavljen na internetskoj stranici i oglasnoj ploči Poštanske i telekomunikacijske škole i internetskoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 16.05.2017. za radno mjesto pod brojem 4.:

Nastavnik psiholoških osnova komunikacije, na određeno vrijeme do 31.8.2017., nepuno radno vrijeme – 2 sata tjedno, ukupno 4 sata rada tjedno, 1 izvršitelj (m/ž).

Odluka u prilogu

objavio: Željana Giljanović   datum: 22. 5. 2017.

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

• MZOS
 • ASOO