PONIŠTENJE DIJELA NATJEČAJA

Autor: Željana Giljanović, 22. 5. 2017.

Poštanska i telekomunikacijska škola objavljuje

PONIŠTENJE DIJELA NATJEČAJA

Na temelju odluke ravnatelja (klasa:112-03/17-01/37, urbroj:251-105-01-17-17) od 22.05.2017. djelomično se poništava natječaj objavljen na internetskoj stranici i oglasnoj ploči Poštanske i telekomunikacijske škole i internetskoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 16.05.2017. za radno mjesto pod brojem 4.:

Nastavnik psiholoških osnova komunikacije, na određeno vrijeme do 31.8.2017., nepuno radno vrijeme – 2 sata tjedno, ukupno 4 sata rada tjedno, 1 izvršitelj (m/ž).

Odluka u prilogu

22.02.2019. 12:04
Jesi li i ti hrvatski naivac? Nacionalni CERT pokrenuo kampanju podizanja razine svijesti javnosti o kibernetičkoj sigurnosti
U svrhu osvještavanja javnosti o važnosti kibernetičke sigurnosti te poticanja odgovornog korištenja interneta, CARNET-ov Nacionalni CERT pokrenuo je nacionalnu kampanju “Hrvatski naivci”.

14.02.2019. 12:25
Natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola za najbolji rad na temu:„Pametno s pametnim tehnologijama - Zaštita potrošača u digitalnom svijetu“
U povodu Svjetskog dana prava potrošača, koji se obilježava svake godine 15. ožujka, Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta u suradnji s Nacionalnim CERT-om Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNET, Ministarstvom znanosti i obrazovanja, Hrvatskom regulatornom agencijom za mrežne djelatnosti, Hrvatskom agencijom za nadzor financijskih usluga, Hrvatskom narodnom bankom, Ministarstvom unutarnjih poslova te Državnim zavodom za intelektualno vlasništvo raspisalo je Nagradni natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola za najbolji videorad, strip, plakat te infografiku na temu: „Pametno s pametnim tehnologijama – Zaštita potrošača u digitalnom svijetu“.