PONIŠTENJE DIJELA NATJEČAJA

Poštanska i telekomunikacijska škola objavljuje

PONIŠTENJE DIJELA NATJEČAJA

Na temelju odluke ravnatelja (klasa:112-03/17-01/37, urbroj:251-105-01-17-17) od 22.05.2017. djelomično se poništava natječaj objavljen na internetskoj stranici i oglasnoj ploči Poštanske i telekomunikacijske škole i internetskoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 16.05.2017. za radno mjesto pod brojem 4.:

Nastavnik psiholoških osnova komunikacije, na određeno vrijeme do 31.8.2017., nepuno radno vrijeme – 2 sata tjedno, ukupno 4 sata rada tjedno, 1 izvršitelj (m/ž).

Odluka u prilogu

objavio: Željana Giljanović   datum: 22. 5. 2017.

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

• MZOS
 • ASOO