Obrazovanje odraslih: GIMNAZIJA DOSTUPNA SVIMA!

Autor: Željana Giljanović, 26. 5. 2017.

OPĆA GIMNAZIJA DOSTUPNA SVIMA

OSIGURAJ BUDUĆNOST ZNANJEM                             I  OBRAZOVANJEM!

Upis učenika kroz program obrazovanja odraslih.

U program opće gimnazije mogu se upisati polaznici sa završenom osnovnom školom i navršenih 15 godina života.

MOGUĆNOSTI:

1. NASTAVAK ŠKOLOVANJA KROZ PROGRAM OBRAZOVANJA ODRASLIH

2. NASTAVAK ŠKOLOVANJA U REDOVNOM OBRAZOVNOM PROGRAMU

Za detaljne informacije nazovi tajništvo

18.09.2019. 15:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Zbog prekida napajanja elektricnom energijom u zupanijskom cvoristu danas 18.9.2019. u 11:23h je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije. Prema informacijama koje imam predvidjeni prekid bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

18.09.2019. 10:38
Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS
CARNET je tijekom školske godine 2018./2019. uspješno implementirao projekt CRISS u hrvatskim osnovnim i srednjim školama. U sklopu projekta sudjelovalo je 518 škola iz cijele Europe, dok je iz Hrvatske sudjelovalo ... The post Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS appeared first on CARNET .