Obrazovanje odraslih: GIMNAZIJA DOSTUPNA SVIMA!

Autor: Željana Giljanović, 26. 5. 2017.

OPĆA GIMNAZIJA DOSTUPNA SVIMA

OSIGURAJ BUDUĆNOST ZNANJEM                             I  OBRAZOVANJEM!

Upis učenika kroz program obrazovanja odraslih.

U program opće gimnazije mogu se upisati polaznici sa završenom osnovnom školom i navršenih 15 godina života.

MOGUĆNOSTI:

1. NASTAVAK ŠKOLOVANJA KROZ PROGRAM OBRAZOVANJA ODRASLIH

2. NASTAVAK ŠKOLOVANJA U REDOVNOM OBRAZOVNOM PROGRAMU

Za detaljne informacije nazovi tajništvo

21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.