Obavijest o početku nastavne godine 2017./18.

Autor: Željana Giljanović, 26. 8. 2017.

Nastava u novoj školskoj godini počinje 4. rujna 2017.

Toga dana učenici u školu dolaze prema sljedećem rasporedu:

- U 8 sati: Tehničari za telekomunikacije (svi A razredi), te 2. i 4. razredi Tehničara za računalstvo (2B i 4B)

- U 14 sati: Tehničari poštanskog prometa (svi C razredi), te 1. i 3. razredi Tehničara za računalstvo (1B i 3B)

Nakon sata razredne zajednice nastava se nastavlja prema rasporedu koji ćete dobiti od razrednika.

Popis učenika prvih razreda bit će istaknut na ulazu u školu te na školskoj web-stranici.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda prvi dan nastave trebaju razrednicima predati  kopiju uplatnice o uplati naknade za povećane troškove obrazovanja u iznosu od 100,00 KN.

Primjer ispunjene uplatnice nalazi se u priloženom dokumentu.

Primjer_ispunjene_uplatnice.docx (455.33 KB)

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.