Obavijest o početku nastavne godine 2017./18.

Autor: Željana Giljanović, 26. 8. 2017.

Nastava u novoj školskoj godini počinje 4. rujna 2017.

Toga dana učenici u školu dolaze prema sljedećem rasporedu:

- U 8 sati: Tehničari za telekomunikacije (svi A razredi), te 2. i 4. razredi Tehničara za računalstvo (2B i 4B)

- U 14 sati: Tehničari poštanskog prometa (svi C razredi), te 1. i 3. razredi Tehničara za računalstvo (1B i 3B)

Nakon sata razredne zajednice nastava se nastavlja prema rasporedu koji ćete dobiti od razrednika.

Popis učenika prvih razreda bit će istaknut na ulazu u školu te na školskoj web-stranici.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda prvi dan nastave trebaju razrednicima predati  kopiju uplatnice o uplati naknade za povećane troškove obrazovanja u iznosu od 100,00 KN.

Primjer ispunjene uplatnice nalazi se u priloženom dokumentu.

Primjer_ispunjene_uplatnice.docx (455.33 KB)

21.03.2019. 15:30
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Pozivamo vas da prijavom radova dodatno obogatite program ovogodišnje CARNET-ove konferencije za korisnike koja će se, pod nazivom „Na granici mogućega“, održati od 6. do 8. studenoga 2019. godine u Šibeniku.

15.03.2019. 10:45
Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.