Obavijest o početku nastavne godine 2017./18.

Nastava u novoj školskoj godini počinje 4. rujna 2017.

Toga dana učenici u školu dolaze prema sljedećem rasporedu:

- U 8 sati: Tehničari za telekomunikacije (svi A razredi), te 2. i 4. razredi Tehničara za računalstvo (2B i 4B)

- U 14 sati: Tehničari poštanskog prometa (svi C razredi), te 1. i 3. razredi Tehničara za računalstvo (1B i 3B)

Nakon sata razredne zajednice nastava se nastavlja prema rasporedu koji ćete dobiti od razrednika.

Popis učenika prvih razreda bit će istaknut na ulazu u školu te na školskoj web-stranici.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda prvi dan nastave trebaju razrednicima predati  kopiju uplatnice o uplati naknade za povećane troškove obrazovanja u iznosu od 100,00 KN.

Primjer ispunjene uplatnice nalazi se u priloženom dokumentu.

Primjer_ispunjene_uplatnice.docx (455.33 KB)

objavio: Željana Giljanović   datum: 26. 8. 2017.

23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

• MZOS
 • ASOO