Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

Autor: Željana Giljanović, 24. 2. 2018.

26. siječnja 2018. godine u našoj je školi provedeno Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. U natjecanju koje se provodi već dugih dvadeset godina učenici odmjeravaju svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, usvojenosti teorijskih znanja iz strukovnih predmeta i rješavanju praktičnih zadataka iz struke. Pobjednica Marija Arabadžić našu će školu predstavljati na Državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Također čestitamo i drugoplasiranoj Moniki Rudež te trećeplasiranoj Luciji Gakovski.

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.