Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

Autor: Željana Giljanović, 24. 2. 2018.

26. siječnja 2018. godine u našoj je školi provedeno Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. U natjecanju koje se provodi već dugih dvadeset godina učenici odmjeravaju svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, usvojenosti teorijskih znanja iz strukovnih predmeta i rješavanju praktičnih zadataka iz struke. Pobjednica Marija Arabadžić našu će školu predstavljati na Državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Također čestitamo i drugoplasiranoj Moniki Rudež te trećeplasiranoj Luciji Gakovski.

18.09.2019. 15:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Zbog prekida napajanja elektricnom energijom u zupanijskom cvoristu danas 18.9.2019. u 11:23h je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije. Prema informacijama koje imam predvidjeni prekid bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

18.09.2019. 10:38
Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS
CARNET je tijekom školske godine 2018./2019. uspješno implementirao projekt CRISS u hrvatskim osnovnim i srednjim školama. U sklopu projekta sudjelovalo je 518 škola iz cijele Europe, dok je iz Hrvatske sudjelovalo ... The post Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS appeared first on CARNET .