Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

Autor: Željana Giljanović, 24. 2. 2018.

26. siječnja 2018. godine u našoj je školi provedeno Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. U natjecanju koje se provodi već dugih dvadeset godina učenici odmjeravaju svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, usvojenosti teorijskih znanja iz strukovnih predmeta i rješavanju praktičnih zadataka iz struke. Pobjednica Marija Arabadžić našu će školu predstavljati na Državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Također čestitamo i drugoplasiranoj Moniki Rudež te trećeplasiranoj Luciji Gakovski.

21.03.2019. 15:30
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Pozivamo vas da prijavom radova dodatno obogatite program ovogodišnje CARNET-ove konferencije za korisnike koja će se, pod nazivom „Na granici mogućega“, održati od 6. do 8. studenoga 2019. godine u Šibeniku.

15.03.2019. 10:45
Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.