Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

Autor: Željana Giljanović, 24. 2. 2018.

26. siječnja 2018. godine u našoj je školi provedeno Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. U natjecanju koje se provodi već dugih dvadeset godina učenici odmjeravaju svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, usvojenosti teorijskih znanja iz strukovnih predmeta i rješavanju praktičnih zadataka iz struke. Pobjednica Marija Arabadžić našu će školu predstavljati na Državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Također čestitamo i drugoplasiranoj Moniki Rudež te trećeplasiranoj Luciji Gakovski.

21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.