Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

Autor: Željana Giljanović, 24. 2. 2018.

26. siječnja 2018. godine u našoj je školi provedeno Županijsko natjecanje učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika. U natjecanju koje se provodi već dugih dvadeset godina učenici odmjeravaju svoje "snage" u brzini i točnosti vještine slijepog pisanja, usvojenosti teorijskih znanja iz strukovnih predmeta i rješavanju praktičnih zadataka iz struke. Pobjednica Marija Arabadžić našu će školu predstavljati na Državnom natjecanju u Šibeniku ovog proljeća. Također čestitamo i drugoplasiranoj Moniki Rudež te trećeplasiranoj Luciji Gakovski.

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

18.04.2018. 13:36
CARNET uživo prenosi predavanje o medijskoj pismenosti i lažnim vijestima
Predavanje i radionicu pod nazivom “Zašto je važna (novo)medijska pismenost: primjer lažnih vijesti”, koja se u četvrtak, 19. travnja 2018. godine, od 11 sati i 25 minuta održava u Osijeku, može se uživo pratiti na CARNET-ovoj platformi Meduza.