Novi strukovni kurikulum: Tehničar za poštanske i financijske usluge

Autor: Željana Giljanović, 26. 3. 2018.

NOVO!

Tehničar za poštanske i financijske usluge

(stari naziv:

Tehničar poštanskog i telekomunikacijskog prometa)

• Mogućnost zaposlenja kod davatelja poštanskih usluga, financijskim i novčarskim institucijama
  • davatelji poštanskih usluga
  • logističke tvrtke
  • banke
  • mjenjačnice
  • financijske agencije
  • maloprodaja
  • Mogućnost zaposlenja kod telekom operatera
  • call centri
  • e-usluge
  • e-commerce usluge
  • informacijski centri
  • prodajni telekom centri
  • komunikacijski centri

U izborniku SMJEROVI saznajte više informacija o zanimanju, kvalifikaciji, predmetima i mogućnostima nastavka školovanja, a u dokumentima u prilogu (klikom na "više") dobit ćete još informacija o novom strukovnom kurikulumu Tehničar za poštanske i financijske usluge.

22.02.2019. 12:04
Jesi li i ti hrvatski naivac? Nacionalni CERT pokrenuo kampanju podizanja razine svijesti javnosti o kibernetičkoj sigurnosti
U svrhu osvještavanja javnosti o važnosti kibernetičke sigurnosti te poticanja odgovornog korištenja interneta, CARNET-ov Nacionalni CERT pokrenuo je nacionalnu kampanju “Hrvatski naivci”.

14.02.2019. 12:25
Natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola za najbolji rad na temu:„Pametno s pametnim tehnologijama - Zaštita potrošača u digitalnom svijetu“
U povodu Svjetskog dana prava potrošača, koji se obilježava svake godine 15. ožujka, Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta u suradnji s Nacionalnim CERT-om Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNET, Ministarstvom znanosti i obrazovanja, Hrvatskom regulatornom agencijom za mrežne djelatnosti, Hrvatskom agencijom za nadzor financijskih usluga, Hrvatskom narodnom bankom, Ministarstvom unutarnjih poslova te Državnim zavodom za intelektualno vlasništvo raspisalo je Nagradni natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola za najbolji videorad, strip, plakat te infografiku na temu: „Pametno s pametnim tehnologijama – Zaštita potrošača u digitalnom svijetu“.