Obavijest o početku nastavne godine 2018./19.

Autor: Željana Giljanović, 27. 8. 2018.

Nastava u novoj školskoj godini počinje u ponedjeljak (3. rujna 2018.) prema sljedećem rasporedu:

UJUTRO (u 8 sati) - Tehničar za telekomunikacije (svi A razredi), Tehničar za računalstvo (1. i 4. razredi)

POPODNE (u 14 sati) - Tehničar za PT promet (svi C razredi), Tehničar za računalstvo (2. i 3. razredi)

Nakon sata razredne zajednice nastava se nastavlja prema rasporedu koji ćete dobiti od razrednika. Popis učenika prvih razreda bit će istaknut na ulazu u školu.

19.07.2019. 12:54
Započela prijava tema za peti Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF)
Krajem ove godine održat će se peti po redu Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF). Pozivamo svu zainteresiranu javnost da predloži teme ovogodišnjeg Foruma te da tako ravnopravno sudjeluje u ... The post Započela prijava tema za peti Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF) appeared first on CARNET .

18.07.2019. 12:02
INFO Najava radova – OiV – Splitsko-dalmatinska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, U utorak, 23.07.2019. u periodu izmedju 01:00 i 05:00 sati, Odasiljaci i veze d.o.o. ce vrsiti radove na medjugradskoj vezi Zagreb – Split. Uslijed radova doci ce do ... The post INFO Najava radova – OiV – Splitsko-dalmatinska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .