Natječaj za popunu radnog mjesta - određeno

Autor: Željana Giljanović, 11. 10. 2018.

18.09.2019. 15:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Zbog prekida napajanja elektricnom energijom u zupanijskom cvoristu danas 18.9.2019. u 11:23h je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije. Prema informacijama koje imam predvidjeni prekid bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

18.09.2019. 10:38
Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS
CARNET je tijekom školske godine 2018./2019. uspješno implementirao projekt CRISS u hrvatskim osnovnim i srednjim školama. U sklopu projekta sudjelovalo je 518 škola iz cijele Europe, dok je iz Hrvatske sudjelovalo ... The post Uspjeh hrvatskih učenika i nastavnika u projektu CRISS appeared first on CARNET .