Erasmus+ projekt za mlade: Free your mind

Autor: Željana Giljanović, 31. 5. 2019.

Poštanska i telekomunikacijska škola će  provesti Erasmus+ projekt za mlade Agencije za mobilnost i projekte EU u kojem će sudjelovati 40 djece iz Hrvatske, Njemačke, Rumunjske i Poljske zajedno s voditeljima.

Naziv je projekta Free your mind, a cilj mu je podići svijest o suvremenom utjecaju moderne tehnologije na razvoj predrasuda i diskriminacije te staviti fokus na neformalne načine učenja. Radionice će se održavati krajem lipnja.

Desetero učenika naše škole imat će mogućnost sudjelovanja i ostvarivanja razvoja vještina učenja koje će se po završetku projekta izdati učenicima u obliku Youthpass certifikata, namijenjenog mladima kao potvrda razvoja vještina osobnog i socijalnog razvoja prilikom prijave za posao.