Besplatni udžbenici u šk. god. 2015./16.

(ISTO VRIJEDI I ZA ŠK. GOD. 2016./17.!)
U školskoj godini 2015./2016. Grad Zagreb nabavlja udžbenike za sve učenike (uključujući i učenike koji ne dolaze iz obitelji s troje ili više djece) koji pohađaju srednju školu (bez umjetničkih) u Gradu Zagrebu (učenike srednjih škola kojima je osnivač Grad Zagreb, učenike privatnih srednjih škola, učenike ustanova u sustavu socijalne skrbi), te za sve učenike koji pohađaju srednju školu izvan GZ a prebivalište imaju u GZ.

objavio: Željana Giljanović   datum: 20. 8. 2015.

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

• MZOS
 • ASOO