Besplatni udžbenici u šk. god. 2015./16.

(ISTO VRIJEDI I ZA ŠK. GOD. 2016./17.!)
U školskoj godini 2015./2016. Grad Zagreb nabavlja udžbenike za sve učenike (uključujući i učenike koji ne dolaze iz obitelji s troje ili više djece) koji pohađaju srednju školu (bez umjetničkih) u Gradu Zagrebu (učenike srednjih škola kojima je osnivač Grad Zagreb, učenike privatnih srednjih škola, učenike ustanova u sustavu socijalne skrbi), te za sve učenike koji pohađaju srednju školu izvan GZ a prebivalište imaju u GZ.

objavio: Željana Giljanović   datum: 20. 8. 2015.

23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

• MZOS
 • ASOO