Besplatni udžbenici u šk. god. 2015./16.

Autor: Željana Giljanović, 20. 8. 2015.

(ISTO VRIJEDI I ZA ŠK. GOD. 2016./17.!)
U školskoj godini 2015./2016. Grad Zagreb nabavlja udžbenike za sve učenike (uključujući i učenike koji ne dolaze iz obitelji s troje ili više djece) koji pohađaju srednju školu (bez umjetničkih) u Gradu Zagrebu (učenike srednjih škola kojima je osnivač Grad Zagreb, učenike privatnih srednjih škola, učenike ustanova u sustavu socijalne skrbi), te za sve učenike koji pohađaju srednju školu izvan GZ a prebivalište imaju u GZ.

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.