Sufinanciranje i financiranje prijevoza učenika od školske godine 2016./2017.

NADOPUNA:
Molimo učenike koji će koristiti sufinancirani i financirani prijevoz u šk.g. 2016./2017.da do 10. 06. 2016. godine donesu u tajništvo ispise iz aplikacije koji se odnose na prikupljanje OIB-a članova kućanstva učenika.

Sva dodatna pitanja ili primjedbe o mogućim tehničkim teškoćama unosa članova kućanstva u aplikaciju, učenici i roditelji mogu uputiti na ove adrese elektroničke pošte: PrijavaPrijevoz@mzos.hr, te app-Obrasci@mzos.hr.

objavio: Željana Giljanović   datum: 2. 6. 2016.

23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

• MZOS
 • ASOO