Sufinanciranje i financiranje prijevoza učenika od školske godine 2016./2017.

NADOPUNA:
Molimo učenike koji će koristiti sufinancirani i financirani prijevoz u šk.g. 2016./2017.da do 10. 06. 2016. godine donesu u tajništvo ispise iz aplikacije koji se odnose na prikupljanje OIB-a članova kućanstva učenika.

Sva dodatna pitanja ili primjedbe o mogućim tehničkim teškoćama unosa članova kućanstva u aplikaciju, učenici i roditelji mogu uputiti na ove adrese elektroničke pošte: PrijavaPrijevoz@mzos.hr, te app-Obrasci@mzos.hr.

objavio: Željana Giljanović   datum: 2. 6. 2016.

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

• MZOS
 • ASOO