Sufinanciranje i financiranje prijevoza učenika od školske godine 2016./2017.

NADOPUNA:
Molimo učenike koji će koristiti sufinancirani i financirani prijevoz u šk.g. 2016./2017.da do 10. 06. 2016. godine donesu u tajništvo ispise iz aplikacije koji se odnose na prikupljanje OIB-a članova kućanstva učenika.

Sva dodatna pitanja ili primjedbe o mogućim tehničkim teškoćama unosa članova kućanstva u aplikaciju, učenici i roditelji mogu uputiti na ove adrese elektroničke pošte: PrijavaPrijevoz@mzos.hr, te app-Obrasci@mzos.hr.

objavio: Željana Giljanović   datum: 2. 6. 2016.

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

• MZOS
 • ASOO