Sufinanciranje i financiranje prijevoza učenika od školske godine 2016./2017.

Autor: Željana Giljanović, 2. 6. 2016.

NADOPUNA:
Molimo učenike koji će koristiti sufinancirani i financirani prijevoz u šk.g. 2016./2017.da do 10. 06. 2016. godine donesu u tajništvo ispise iz aplikacije koji se odnose na prikupljanje OIB-a članova kućanstva učenika.

Sva dodatna pitanja ili primjedbe o mogućim tehničkim teškoćama unosa članova kućanstva u aplikaciju, učenici i roditelji mogu uputiti na ove adrese elektroničke pošte: PrijavaPrijevoz@mzos.hr, te app-Obrasci@mzos.hr.

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

18.04.2018. 13:36
CARNET uživo prenosi predavanje o medijskoj pismenosti i lažnim vijestima
Predavanje i radionicu pod nazivom “Zašto je važna (novo)medijska pismenost: primjer lažnih vijesti”, koja se u četvrtak, 19. travnja 2018. godine, od 11 sati i 25 minuta održava u Osijeku, može se uživo pratiti na CARNET-ovoj platformi Meduza.