Obavijest o vraćanju besplatnih udžbenika

Učenici koji su dobili besplatne udžbenike za školsku godinu 2015./2016. obvezni su ih vratiti neoštećene i s pripadajućim CD-ovima zadnji dan nastave.
Učenici koji su upućeni na dopunski rad ili popravni ispit, udžbenike iz TIH PREDMETA dužni su vratiti najkasnije dan nakon dopunskoga rada ili popravnoga ispita.

objavio: Željana Giljanović   datum: 2. 6. 2016.

20.10.2017. 09:14
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul.

19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

• MZOS
 • ASOO