Obavijest o vraćanju besplatnih udžbenika

Učenici koji su dobili besplatne udžbenike za školsku godinu 2015./2016. obvezni su ih vratiti neoštećene i s pripadajućim CD-ovima zadnji dan nastave.
Učenici koji su upućeni na dopunski rad ili popravni ispit, udžbenike iz TIH PREDMETA dužni su vratiti najkasnije dan nakon dopunskoga rada ili popravnoga ispita.

objavio: Željana Giljanović   datum: 2. 6. 2016.

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

• MZOS
 • ASOO