Obavijest o vraćanju besplatnih udžbenika

Učenici koji su dobili besplatne udžbenike za školsku godinu 2015./2016. obvezni su ih vratiti neoštećene i s pripadajućim CD-ovima zadnji dan nastave.
Učenici koji su upućeni na dopunski rad ili popravni ispit, udžbenike iz TIH PREDMETA dužni su vratiti najkasnije dan nakon dopunskoga rada ili popravnoga ispita.

objavio: Željana Giljanović   datum: 2. 6. 2016.

23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

• MZOS
 • ASOO