Brošura HŽ-a o opasnostima u blizini željeznice

Autor: Željana Giljanović, 9. 3. 2018.

Dragi učenici i roditelji,

zbog nedavnih tragičnih događaja, HŽ Infrastruktura je izradila brošuru u kojoj upozoravaju na sve opasnosti koje postoje u blizini pružne mreže i na željezničkoj infrastrukturi.

Pozivamo Vas da izdvojite malo svog vremena i proučite brošuru u prilogu.

Brosura.pdf (665.04 KB)

Brošura HŽ-a o opasnostima u blizini željeznice

Autor: Željana Giljanović, 9. 3. 2018.

Dragi učenici i roditelji,

Pozivamo Vas da izdvojite malo svog vremena i proučite brošuru u prilogu.

Brosura.pdf (665.04 KB)

19.07.2019. 12:54
Započela prijava tema za peti Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF)
Krajem ove godine održat će se peti po redu Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF). Pozivamo svu zainteresiranu javnost da predloži teme ovogodišnjeg Foruma te da tako ravnopravno sudjeluje u ... The post Započela prijava tema za peti Hrvatski forum o upravljanju internetom (CRO-IGF) appeared first on CARNET .

18.07.2019. 12:02
INFO Najava radova – OiV – Splitsko-dalmatinska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, U utorak, 23.07.2019. u periodu izmedju 01:00 i 05:00 sati, Odasiljaci i veze d.o.o. ce vrsiti radove na medjugradskoj vezi Zagreb – Split. Uslijed radova doci ce do ... The post INFO Najava radova – OiV – Splitsko-dalmatinska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .