Raspored informacija

RASPORED TJEDNIH INFORMACIJA S RODITELJIMA ZA ŠK. GOD. 2018./2019. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Željana Giljanović, 1. 2. 2008.

Klikom na ::više:: otvara se link na dokument s tablicom informacija.

Promjena za razred 1B1: smjena PT ujutro, TK pop: utorak: 9.00 - 9.45

Promjena za razred 3C1: smjena PT ujutro: ponedjeljak 13.10 - 13.55
                                         smjena PT popodne: petak 18.20 - 19.05

Promjena za razred 1C1: smjena TK jutro: četvrtak od 10:40 do 11:25

22.02.2019. 12:04
Jesi li i ti hrvatski naivac? Nacionalni CERT pokrenuo kampanju podizanja razine svijesti javnosti o kibernetičkoj sigurnosti
U svrhu osvještavanja javnosti o važnosti kibernetičke sigurnosti te poticanja odgovornog korištenja interneta, CARNET-ov Nacionalni CERT pokrenuo je nacionalnu kampanju “Hrvatski naivci”.

14.02.2019. 12:25
Natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola za najbolji rad na temu:„Pametno s pametnim tehnologijama - Zaštita potrošača u digitalnom svijetu“
U povodu Svjetskog dana prava potrošača, koji se obilježava svake godine 15. ožujka, Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta u suradnji s Nacionalnim CERT-om Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNET, Ministarstvom znanosti i obrazovanja, Hrvatskom regulatornom agencijom za mrežne djelatnosti, Hrvatskom agencijom za nadzor financijskih usluga, Hrvatskom narodnom bankom, Ministarstvom unutarnjih poslova te Državnim zavodom za intelektualno vlasništvo raspisalo je Nagradni natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola za najbolji videorad, strip, plakat te infografiku na temu: „Pametno s pametnim tehnologijama – Zaštita potrošača u digitalnom svijetu“.