Natjecanje učenika PT prometa

U našoj školi je održano županijsko natjecanje učenika PT prometa u poznavnaju struke

Ukupan poredak:

1. Jelena Milek 47

2. Ana Šavorić 46

3. Danica Malkoč 45

Prve dvije učenice sa Županijskog natjecanja idu na Državno natjecanje (Šibenik, 'Solaris', 10.-11. travnja 2008.)

objavio: Administrator   datum: 30. 1. 2008.

23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

• MZOS
 • ASOO